2014 – 2015 навчальний рік

Президент самоврядування

/Files/images/samovryaduvannya/2015_god/Альона Бутова.jpg

Бутова Альона

Учениця ліцею з професії «Кравець». Член Міжнародного фонду "Молодь за права людини", лектор Громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини», лауреат Миколаївського фестивалю волонтерів "Добрі серця 2014", член Федерації дебатів України. Активна учасниця в організації та проведенні соціально значимих заходів у місті Миколаєві та ліцеї. Член молодіжної колегії при облдержадміністрації.

Заступник президента самоврядування

/Files/images/samovryaduvannya/2015_god/Гончаренко Альона.jpg

Гончаренко Альона

Учениця ліцею з професій «Перукар (перукар-модельєр). Візажист». Учасниця багатьох олімпіад та творчих конкурсів. Є членом волонтерського руху у місті Миколаєві. Переможець обласного конкурсу «Посмішка Мельпомени» серед театральних колективів ПТНЗ у 2014 році. Учасниця VIII театрального фестивалю міжнародного чорноморського клубу «HOMO LUDENS».

Голова культурно-освітнього сектору

/Files/images/samovryaduvannya/2015_god/P1210476-.jpg

Шкарина Анастасія

Учениця ліцею з професій «Перукар (перукар-модельєр). Візажист». Учасниця творчих конкурсів та фестивалів м. Миколаєва. Переможець обласного конкурсу «Посмішка Мельпомени» серед театральних колективів ПТНЗ у 2014 році.

Голова спортивно-оздоровчого сектору

/Files/images/samovryaduvannya/2015_god/Швець Оксана.jpg

Швець Оксана

Учениця ліцею з професій «Перукар (перукар-модельєр). Візажист». Приймає активну участь в організації та проведенні виховних заходів ліцею. Талановита спортсменка.

Голова інформаційно-аналітичного сектору

/Files/images/samovryaduvannya/2015_god/Мягченко Аліна.jpg

Мягченко Аліна

Учениця ліцею з професій «Перукар (перукар-модельєр). Візажист». Активна учасниця олімпіад з БЖД, права та спеціальних наук. Приймає активну участь в організації та проведенні виховних заходів ліцею. Має гарні організаторські здібності.

Голова сектору професійної освіти та охорони праці

/Files/images/samovryaduvannya/2015_god/Дениско Нина.jpg

Дениско Ніна

Учениця ліцею з професії «Кравець». Учасниця міського та обласного конкурсів вокалістів юніорів, науково-пошукового товариства "Навігатор". Посіла 3 місце в обласній олімпіаді з математики серед студенів колледжів та в конкурсі "Кращий знавець правових знань". Приймає активну участь в організації та проведенні виховних заходів ліцею. Талановита учениця, полюбляє писати вірші та вирішувати юридичні питання.

У 2013-2014 н.р. учнівське самоврядування Миколаївського професійного ліцею сфери послуг очолювала президент Борохова Надія

СТРУКТУРА САМОВРЯДУВАННЯ

/Files/images/samovryaduvannya/СТРУКТУРА.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/Борохова Надія Дмитрівна_.jpg
Борохова Надія Дмитрівна
/Files/images/samovryaduvannya/Войденко Єлизавета Валеріївна_.jpg
Войденко Єлизавета Валеріївна
/Files/images/samovryaduvannya/Андрущак Аліса Аркадіївна_.jpg
Андрущак Аліса Аркадіївна
/Files/images/samovryaduvannya/Колеснікова Карина Русланівна_.jpg
Колеснікова Карина Русланівна
Кiлькiсть переглядiв: 466