Доброго дня, колеги!

Відповідно до наказу « Про застосування державної мови», з метою удосконалення та підвищення рівня володіння державною мовою педпрацівниками, створено веб-сторінку "Веб-простір навчання української мови". Веб-ресурси, розміщені на цій сторінці, стануть корисними як для викладачів та майстрів в/н, так і для батьків, учнів ПТНЗ.

Бажаю успіхів у навчанні!

1. Лайфаки з української мови EdEra та Освіторія створили онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО. Курс складається із 16 тем, тестових та відкритих завдань, допоміжних матеріалів та супроводжуючого інтерактивного конспекту на платформі EdEra Books .

2. Українська мова І Перед вами перший курс «Українська мова та література». Ми розглянемо основні розділи мовознавства, знати які необхідно для успішного складання ЗНО та подальшого засвоєння матеріалу. Вивчення фонетики навчить правильно вимовляти слова. Графіки — відображати їхню вимову на письмі. Орфографії — не робити помилок у такому відображенні. Будови слова та словотвору — утворювати нові слова та розкладати існуючі на окремі частини. Вивчення лексикології познайомить з багатством української мови і навчить його використовувати за призначенням. А фразеологія дозволить зробити ваше мовлення яскравішим. Половина курсу присвячена морфології, без вивчення якої не можна знати жодної мови. Для учнів 9-11 класів, які прагнуть вчитися на відмінно. Для майбутніх абітурієнтів, які хочуть добре скласти ЗНО та вступити в провідні вищі навчальні заклади країни. Для студентів всіх спеціальностей, яким замало занять з української мови в університеті. Для дорослих, які хочуть поновити шкільні знання.

3. Безкоштовні курси з української мови на facebook

Кiлькiсть переглядiв: 331